جدید ترین مسابقات کشتی کج 1

شانس برنده شدن 10 نفر در رویال امسال

برنده رویال رامبل امسال ( 2011 )چه کسی خواهد بود ؟

این سوالی است که برای همه ما ممکنه پیش بیاد و بیشتر دوست دارید که کشتی کج کار مورد علاقه تون برنده باشه ولی شانس برنده شدن 10 نفر از کشتی گیران بیشتر از بقیه هست و احتمالش خیلی زیاده که یکی از همین سوپر استار ها برنده رویال رامبل بشه

سوپر استار ها :

   رندی اورتون : یکی از کسانی که شانس پیروزی در رویال رامبل رو داره رندی اورتون است رندی در سال 2009 هم تونست برنده رویال بشه و احتمال این که در این رویال رامبل پیروز بشه هست این کشتی گیر که در برابر با دمیز ضعیف نشان داد حتما در رویال رامبل تلاش خواهد کرد که یکی از حریفان بزرگی برای دمیز در رسلمنیا باشه .

 

  شیمس : شیمس هم سوپر استاری هست که شانس برنده شدن در رویال رامبل رو برای اولین بار داره شیمس که مدتی است نتوانسته عنوانی کسب کند یکی از گزینه های نویسندگان کمپانی در رویال است اگر شیمس در رویال رامبل پیروز شود به احتمال زیاد در رسلمنیا به مصاف آندرتیکر می رود آخرین بردی که شیمس به دست آورد قهرمانی کینگ آف د کینگ بود .

 

  آندرتیکر : آندرتیکر هم شانس پیروزی داره او با این که از ناحیه ی کتف و زانو مصدوم شده به احتمال زیاد ممکنه برای دومین بار قهرمان بشه چون کمپانی WWE در رویال رامبل پارسال یک کار عجیب کرد آن ها ادج را که مصدوم بود نفر آخر به رینگ اومد و با بیرون انداختن جریکو تونست برنده رویال بشه این احتمال دارد که تیکر هم بتونه پیروز بشه .

 

  تریپل اچ : شانس این سوپر استار یعنی تریپل اچ از همه بیشتره او که ماه هاست به علت مصدومیت از مسابقات دور بوده و او رو در سال 2010 کم در بازی ها دیدیم می تواند با اومدن به رویال رامبل انتقام خوبی از شیمس بگیرد چون شیمس کاری کرد که ترپل اچ مصدومیت شدیدی پیدا کنه و از میادین دور باشه اگر این دو در رویال رامبل امسال حضور پیدا کنن حتما بازی جالبی می شه .

 

  سی ام پانک : سرگروه جدید نکسوس هم یعنی سی ام پانک می تواند در رویال رامبل پیروز شود پانک از شوء راء این هفته شانسی برای پیروزی نداشته حالا با رفتن به تیم نکسوس نظر نویسندگان کمپانی را به خود جلب کرده احتمال این که با کمک تیم نکسوس برنده بشه زیاده .

 

   جان سینا : جنگ جان سینا با نکسوس به همراه سی ام پانک می تواند رویال رامبل رو جذاب تر کند اگر مسابقه ای بین سینا و پانک در راء رخ ندهد احتمالا شاهد بازی زیبای این دو کشتی گیر در رویال هستیم اما با استفاده از آخرین خبر سینا پس از راء این هفته از ناحیه ی عضله پا مصدوم شده و در راء هفته آینده مرخصی دارد و بازی نخواهد کرد باید صبر کنیم و ببینیم آیا مصدومیت جان سینا بهتر می شود یا خیر .

 

  کریس جریکو : کریس جریکو هم شانس پیروزی دارد او بعد از تریپل اچ بیشتر از همه شانس پیروزی دارد جریکو که چند ماهی به خاطر مصدومیت از WWE دور بوده است به احتمال زیاد در رویال رامبل باز خواهد گشت و انتقام خود را از رندی می گیرد زیرا رندی باعث مصدومیت آن و عقب ماندن وی از بازی ها شد .

 

  بیگ شو : سوپر استار درشت هیکل و قوی WWE هم شانس پیروزی در رویال رامبل امسال را دارد بیگ شو که مدتی است عنوانی کسب نکرده یکی از برنده های رویال به شمار می رود بیگ شو که چند وقتی است درگیری خاصی نداشته می تواند کلید پیروزی جریکو هم باشد .

 

  جک سواگر : یکی دیگر از شانس های قهرمانی رویال جک سواگر است کمپانی که حساب ویژه ای روی جوانان باز کرده احتمال دارد که برنده بازی جک یا کریستین و... برنده رویال باشند با این حال اگر در رویال استار جوانی پیروز شد نباید تعجب کرد ولی احتمال کم است.

 

   وید برت : وید برت یکی از اعضای قدیمی  نکسوس که از این گروه جدا شده و تیم جدیدی را در اسمکدون تشکیل داده هم شانس برنده شدن داره اون که در راء هفته گذشته خبری ازش نبود شایعاتی بسیار بالا گرفته که او ممکن است به اسمک داون برود و احتمال این که در رویال پیروز شود و در رسلمنیا حریف تیکر شود زیاد است و البته این موضوع با توجه به این که وید برت در بازی کین و تیکر دخالت کرد دور از دسترس نخواهد بود.

 

اما در رویال رامبل هر اتفاقی ممکنه بیوفته و کسی پیروز بشه که هیچ کس فکرش رو نکنه به همین دلیل باید تا 8 بهمن یعنی روز مسابقه حساس صبر کرد تا ببینیم برنده ی اصلی کیست.

+ نوشته شده در  جمعه یکم بهمن 1389ساعت 9:55  توسط اشکان  | 

حریف آندرتیکر در رسلمنیا 27 کیست ؟

به راستی حریف واقعی آندرتیکر در رسلمنیا کیست ؟

به نظر شما چه کسی می تواند در رسلمنیا 27 رکورد 0-18 آندرتیکر رو بشکند  

این سوال برای ما طرفداران کشتی کج سوال خیلی مهمی هست حریف آندرتیکر هر کسی می تونه باشه ولی بعضی ها شانس رویاروی شدن با آندرتیکر را در رسلمنیا بیشتر از بقیه دارند البته مهمترین چیزی که آندرتیکر احتیاج داره سلامتی اونه و اگه وی مصدومیتش خوب نشه باید به زیر تیغ جراحی بره و دیگه هم نمی تواند در رسلمنیا حضور داشته باشد که به نظر من رسلمنیا بدون تیکر معنی نداره ولی اگه دردش خوب بشه حتی شاید در رویال رامبل بتونه شرکت کنه به هر حال همه چی به سلامتی تیکر بستگی داره.

حالا کسانی که در رسلمنیا شانس مقابله با آندرتیکر رو دارند شامل هستند از :

براک لنسر ، وید برت ، شیمس ، جان سینا

به نظر شما کدام یک از این چهار کشتی گیر حریف بهتری برای تیکر است ؟

به نظر من براک لنسر می تونه حریف بهتری باشه چون به مدت بیشتری در کشتی کج بوده و تجربه ی بیشتری داره مثل شان مایکل اونم خیلی وقت بود که کشتی گیر بود و حریف خیلی خوبی هم برای تیکر بود به همین دلیل لنسر حریف بهتری برای تیکره

ولی به غیر از این چهار کشتی گیر یک نفر دیگری هم هست که اونم می تونه حریف خوبی برای تیکر باشه اون نفر کین برادر ناتنی آندرتیکره این دو دعوای خود را از سامراسلم آغاز کردند قبل از سامر اسلم تیکر داشت سخنرانی می کرد که یکدفعه یک نفر از پشت تیکر رو زد و باعث شد تیکر مجروح شود هفته بعد کین که بسیار شاکی بود ری مستریو را مقصر دونست ولی ری گفت که این فقط می تونه کار خود کین باشه به این ترتیب بین ری و کین در سامراسلم مسابقه ای برگذار شد که در آن مسابقه تابوتی هم در کنار رینگ وجود داشت چون کین گفته بود بعد از بردنت داخل تابوت می اندازمت که زجر بکشی و وقتی هم ری رو برد در تابوت را باز کرد که ناگهان تیکر داخل تابوت بود و رفت طرف ری و با او حرف زد که یکدفعه رو به کین کرد و می خواست چوکسلم بزنه ولی یک تامبستون از کین خورد آن ها در نایت آف چپین با هم مسابقه دادند که در آن کین بازی رو برد بعد از بازی پائول بیبر که هامی کین و تیکر در سال های گذشته بود بازگشت و با طرفداری از تیکر در هل این آ سل با کین تیکر مسابقه داد آخرای بازی تیکر در حال بردن بازی بود که پائول به تیکر خیانت کرد و باعث شد که کین با چوکسلم این بازی رو هم ببره به همین دلیل کار این دو برادر ناتنی به مسابقه ی زنده به گور کردن در برگین رایتس رسید که در آن بازی هم دوباره کین با کمک گروه نکسس برنده بازی شد و از اون موقع تا الان دیگر از تیکر خبری نیست و در بیمارستان است که امیدواریم زود تر برگردد و جنگ خود را با کین آغاز کندو انتقام خود را از کین بگیرد.

+ نوشته شده در  جمعه یکم بهمن 1389ساعت 9:54  توسط اشکان  | 

حضور آندرتیكر در رسلمنیا قطعی شد - افزایش احتمال حضور وی در رویال رامبل

-----------------------------------

حضور آندرتیكر در رسلمنیا قطعی شد:
صبح امروز خبری در اكثر خبرگزاری های نزدیك و مرتبط به كمپانی WWE منتشر شد. این خبر آن بود كه آندرتیكر، اسطوره دنیای كشتی كج قطعا در رسلمنیا 27 حضور خواهد داشت. چند ساعت بعد، پزشكان معالج آندرتیكر نیز این خبر را تایید كردند و در اظهار نظری كوتاه گفتند: وضعیت مالك بسیار خوب و مناسب است و او در رسلمنیا می تواند حضور داشته باشد و مسابقه دهد. هم چنین پزشكان آندرتیكر گفته اند كه وی در بك استیج پی پی وی TLC 2010 حضور داشته است و از نزدیك شاهد مسابقات بوده است. بدین ترتیب آندرتیكر را قطعا در رسلمنیا امسال خواهیم دید و باید منتظر باشیم كه حریف او چه كسی انتخاب خواهد شد ؟

حضور آندرتیكر در رویال رامبل افزایش یافت:
پس از این كه پزشكان آندرتیكر وضعیت كنونی وی را مناسب توصیف كردند و برنامه هایی كه WWE در شوء های خود پیاده كرد، حضور مرد مرده در مسابقه 30 نفره رویال رامبل 2011 افزایش یافت. در شوء اسمك داون هفته گذشته كین نتوانست در مقابل ادج پیروز شود و كمربند خود را بازگرداند و دالف زیگلر حریف ادج در رویال رامبل شد. بدین ترتیب به احتمال بسیار فراوان كین در رویال رامبل 30 نفره حضور خواهد داشت و از طرفی با بهبودی وضعیت آندرتیكر، احتمال این كه آندرتیكر در رویال رامبل به میادین بازگردد و از كین در مسابقه 30 نفره انتقام بگیرد افزایش یافته است. این طور كه WWE شوء های اسمك داون را برگزار می كند و استوری ها طبق برنامه پیش می رود، احتمالا سورپرایز امسال كمپانی در رویال رامبل می تواند بازگشت آندرتیكر و انتقام گرفتن او از كین باشد
+ نوشته شده در  جمعه یکم بهمن 1389ساعت 9:53  توسط اشکان  | 

ازدواج استار اسمک داون

  جک سواگر،استار کنونی اسمک داون و قهرمان سابق کمربند سنگین وزن، این هفته با دوست قدیمی خود، کاتالینا وایت ازدواج  کرد.همچنین مکمهن از او خواسته او با قدرت 2 برابر در اسمکدان حاضر شود                        [وب ما نویسنده می پذیرد]
+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم دی 1389ساعت 0:25  توسط اشکان  | 

جان سینا در نقش بتمن

جان سینا یکی از سوپر استار های روز به احتمال زیاد نقش مرد خفاشی ( بتمن ) را بازی خواهد کرد. تهیه کنندگان فیلم سینمایی بتمن از سینا دعوت کرده اند تا در سری جدید این فیلم نقش مرد خفاشی را بازی کند مرد خفاشی ابر قهرمانی با دو چهره است او در حالت عادی یکی از شهروندان گاتهام سیتی به نام بروس وین می شود که در هنگام وضعیت اضطراری تبدیل به بتمن شده و با دشمنان مبارزه می کند.

این اولین فیلم سینمایی نیست که جان سینا در آن بازی می کند این سوپر استار فیلم های زیاد دیگری هم بازی کرده که مطمئنن خبر دارید یکی از فیلم های او the manine که در تلویزیون هم چند بار پخش شده نام داشت که در این فیلم نقش سرباز رو داشت یک فیلم دیگر او هم ruond نام داشت. جان سینا تا به حال فیلم های زیادی رو با نقش های گوناگون بازی کرده ولی این اولین باری است که در نقش یک ابر قهرمان بازی می کند که البته شاید هم این نقش رو قبول کند و هنوز اومدن سینا به فیلم بتمن قطعی نیست.

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم دی 1389ساعت 0:9  توسط اشکان  | 

روزنامه همشهری

  قرار گرفتن عکس جان سینا برروی روزنامه ی همشهری که خیلی جالبه و در مورد فیلم جدید جان سینا به عنوان بتمن است.
+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم دی 1389ساعت 0:8  توسط اشکان  | 

ملینا هیل می شود

              استوری لاین جدید برای ملینا که او را تبدیل به یک شخصیت کاملان هیل تبدیل می کند.او از موقعی که در مقابل ناتالیل قرار گرفت و بعد از آن با کلی کلی هیل شد.
+ نوشته شده در  پنجشنبه دوم دی 1389ساعت 14:49  توسط اشکان  | 

WWE در مسابقات رالی

کمپانی WWE برای اینکه خود را بیشتر به مردم نشان دهد و بتواند محصولات خود را

بفروش برساند تا درآمد بیشتر کسب کند تصمیم گرفت در مسابقات رالی شرکت کند

آنها با یک ماشینی که طرح بازی کشتی کج 2010 بر روی آن قرار داشت شرکت

کردند و خواهران Bella Twins هم در این زمینه همکاری کردند.

+ نوشته شده در  شنبه بیستم آذر 1389ساعت 21:37  توسط اشکان  | 

خبری از گلداست

گلداست جدیدا توتیر خودش آپ کرده و در آن گفته که قصد دارد در یک فیلم ترسناک بازی کند او همچنین گفته که فیلمبرداری این فیلم در ماه آینده شروع خواهد شد
+ نوشته شده در  پنجشنبه هجدهم آذر 1389ساعت 19:12  توسط اشکان  | 

صحبت های رندی ارتن درباره فیلم جدیدش و خالکوبی هاش

رندی ارتـن در تویـ ـیتر شخصی خود اطلاعاتی  در مورد فیلم جدید خود داده است.ارتن گفته که فیلم جدید او و کمپانی WWE به نام " این چیزی است که من هستم " ( That’s What I Am ) به فستیوال فیلم Santa Barbara و Palm Springs راه یافته است.

ارتن همچنین به طرفداران خود گفته که احتمالا در Reality Show حضور پیدا خواهد کرد و در مورد خالکوبی های جدید خود صحبت خواهد کرد.ارتن اعلام کرد که او یکی از علاقه مندان بزرک به هنر خالکوبی است.همچنین پروازی به لوس آنجلس برای تیپینگ یک اپیزود دارد و گفت اگر در شوء ظاهر شوم یک خالکوبی جدید خواهم داشت
+ نوشته شده در  پنجشنبه هجدهم آذر 1389ساعت 19:6  توسط اشکان  | 

اخراج بزرگی دیگر

طبق خبر های که از طرف دنیای  WWE آمده MVP استار پر قدرت و آینده دارش را طی یک اقدام عجیب اخراج کزد که هنوز دلیلش معلوم نیست ولی طبق گفته های خود MVP او هرگز اخراج نشده و گفته دلیل جداییش هم اینکه او میخواد از رینگ دور بماند و همچنین هم گفته است خود او به مسئولان WWE گفته که میخواد دیگر در رینگ حضور پیدا نکن
+ نوشته شده در  پنجشنبه هجدهم آذر 1389ساعت 18:49  توسط اشکان  | 

حضور سینا در لایو اونت دیشب راء

همانطور که از چند روز اخیر در جریان بودید، طبق برنامه ریزی کمپانی WWE قرار بود جان سینا در لایو اونت یکشنبه شب راء با نام خوان سینا ( اسپانیایی ) در شو حضور پیدا کند.طبق همین برنامه دیشب سینا با نام خوان سینا و با یک ماسک در شوء حضور پیدا کرد و در یک تایتل مچ سه نفره مقابل وید برت و د میز قرار گرفت.

سینا با همان موزیک ورودی خود و با همان تی شرت و لباس وارد آرنا شد، اما یک ماسک به رنگ تی شرت خود بسته بود.در ابتدای بازی وید برت میکروفون را برداشت و خطاب به تماشاگران گفت که باور نمیکند که این جان سینا است که جان سینا هم میکروفون را برداشت و به زبان اسپانیایی گفت بله !
+ نوشته شده در  پنجشنبه هجدهم آذر 1389ساعت 18:42  توسط اشکان  | 

مصدومیت رندی ارتن ، ریتینگ راء این هفته و...

 • مصدومیت رندی ارتن
این طور که در خبر ها آمده رندی ارتن باز هم از ناحیه ی گردن احساس ناراحتی می کند.به احتمال فراوان دلیل غیبت او در راء سه ساعته ی این هفته همین مصدومیت بوده و او هوس شو های آخر هفته رو هم از دست خواهد داد.
 • ریتینگ راء این هفته
ماندی نایت راء مخصوص سه ساعته کینگ آف در رینگ این هفته ریتینگ 3.1 رو بدست آورد.
 • آپدیت پرو ها و روکی های ان ایکس تی فصل 4
Brodius Clay with Ted DiBiase and Maryse

 Byron Saxton with Chris Masters

 Conor O'Brian with Alberto Del Rio

 Derrick Bateman with United States Champion Daniel Bryan

 Johnny Curtis with R-Truth

Jacob Novak with Intercontinental Champion Dolph Ziggler and Vickie Guerrero

 • آپدیت پی پر ویو تی ال سی
Tables, Ladders & Chairs Match for the World Heavyweight Title
Edge vs. Kane

Alberto Del Rio vs. Rey Mysterio


مسابقه ی رندی ارتن برابر میز هم به احتمال فراوان اضافه خواهد شد،اما تا کنون به طور رسمی اعلام نشده
+ نوشته شده در  پنجشنبه هجدهم آذر 1389ساعت 18:26  توسط اشکان  | 

جان سینا برای همیشه رفت

 • اضافه شدن پرو فایل جان سینا به لیست دبلیو دبلیو ای آلومنی:

همانطور که میدانید جان سینا سوپر ستار با تجربه و پر طرفدار کمپانی WWE یک شنبه شب پس از باختن شرط به وید برت از کمپانی WWE اخراج شد.عده ای فکر میکردند این از روی استوری لاین هست ولی داستان از اون جایی جدیت گرفت که پروفایل سینا به لیست WWE ALUMNI رفت.معمولا سوپر استارانی به لیست WWE ALUMNI میروند که دیگر قصد برگشت به کمپانی WWE رو ندارند و یا اخراج شده اند.اما باز هم میشود از این دید به این ماجرا نگاه کرد که چون پی پی وی رویال رامبل 2011 در شهر ماسوچستو هست و این شهر هم زادگاه جان سینا هست شاید کمپانی WWE خواسته که برای مدتی چهره ی تقریبا تکراری سینا(از لحاظ فیس بودن)دور کنه و برگشت زیبایی رو در اون پی پی وی داشته باشه.اما فعلا هیچ چیزی معلوم نیست که سینا برای همیشه رفته یا...

+ نوشته شده در  سه شنبه نهم آذر 1389ساعت 17:12  توسط اشکان  | 

خداحافظی جان سینا ، قهرمان جدید دبلیو دبلیو ای و ...

 • خداحافظی جان سینا

در راء دیشب جان سینا  از دنیای کشتی کج خداحافظی کرد. دلیل خداحافظی او اخراج شدن توسط وید برت در سروایور سریز بود. باید ببینیم آینده جان سینا چه خواهد شد ؟ 

 • تورنمنت کینگ آف د رینگ

راء هفته بعد به صورت مخصوص و 3 ساعته برگزار خواهد شد . دلیل آن برگزاری تورنمنت کینگ آف د رینگ است که سوپراستارانی از هر دو برند راء و اسمکدان به صورت تورنمنت در مقابل هم بازی می کنند و برنده مسابقه به عنوان کینگ آف د رینگ 2010 انتخاب خواهد شد.

 • قهرمان جدید دبلیو دبلیو ای

در راء دیشب پس از پاان بازی وید برت و رندی اورتن دمیز به رینگ آمد و با استفاده از امتیاز مانی این د بنک خود رندی را برای کمربند دبلیو دبلیو ای چلنج کرد و پس از اجرای فینیشر خود توانست قهرمان جدید دبلیو دبلوی ای شود. باید ببینیم با توجه به استوری لاین رندی با برت و قهرمان شدن دمیز چچه کسی در  تی ال سی رقیب دمیز خواهد شد؟

 • مین ایونت اسمکدان این هفته

در مین ایونت اسمکدان این هفته بیگ شو به مصاف آلبرتو دلریو در سری مسابقات مقدماتی کینگ آف د رینگ خواهد رفت.

 • دارک مچ راء 22 نوامبر

در دارک مچ راء دیشب سوپراستار جدید اندریو جکسون به مصاف گلداست رفت و توانست او را شکست ده
+ نوشته شده در  سه شنبه نهم آذر 1389ساعت 17:10  توسط اشکان  | 

غرور ملی این بار در T.N.A

کمپانی T.N.A در پی بستن قرار دادی با سوپر استاری ایرانی میباشد.نام این سوپر استار بهرام میباشد و نام درون رینگ او Legend Of Persia(افسانه ی ایران) میباشد.او تا کنون در یک لیگ اروپایی به نام PWB به مدت دو سال فعالیت داشته است.

آن چه در خبر ها آمده این رستلر ایرانی با پیشنهاد کمپانی T.N.A موافقت کرده است و کمپانی T.N.A سعی بر این دارد که این سوپر استار جوان را وارد تیم هالگ هوگن و ریک فیلر کند و به نظر میرسد برای شروع یک استوری لاین عالی به وی داده شده است.بهرام متولد شیراز میباشد و در تاریخ 1359.6.23 به دنیا آمده است.نام فینیشر وی ANGER OF CYRUS(خشم کوروش)هست.در خبر ها آمده است که بهرام به ایرانی بودین خیش افتخار میکند.

+ نوشته شده در  دوشنبه هشتم آذر 1389ساعت 19:0  توسط اشکان  | 

البوم موزیک جدید جان سینا سری ۲

البوم موزیک جدید جان سینا سری ۲

جان سینا طی آخرین اخباری كه از وضعیت خود منتشر كرده است،اعلام نموده كه به زودی آلبوم موزیك جدید خود كه برای یكی از پی پر ویو های مهم دابلیو دابلیو ای میباشد را اجرا خواهد كرد.همچنین وی زمان انتشار این آلبو را مخفی نگه داشته و اعلام كرده كه به زودی شما را با این آلبوم زیبا سوپرایز خواهم كرد.
+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم آذر 1389ساعت 9:9  توسط اشکان  | 

دبلیودبلیوای 6 سوپراستار و دیوا رو اخراج کرد.

 • دبلیودبلیوای 6 سوپراستار و دیوا رو اخراج کرد.
دبلیو دبلیو ای در یک اقدام عجیب ، دیروز 6 سوپراستار و دیوا رو یکجا از کمپانی اخراج کرد و برای اونها آرزوی بهترین ها رو کرده : 1.شادگسارد،کسی که با جی تی جی مدت ها کرایم تایم رو تشکیل داده بود و کریر نسبتا خوبی داشت.2.لوک گالوزکه همگی او رو در استریت ادج سوسایتی سی ام پانک به یاد داریم و همانند سرنا،اخراج شد.3.ونس آرچرکه نقش بسیار کمرنگی رو در مسابقات داشت و عملا کمپانی برنامه ای رو برای او نداشت.4.کایلن کرافاتکه وضعیت او هم همانند ونس آرچز بود.5. تیفانی،همسر درو مک اینتایر که به دلیل مشکلات انظباطی چند وقتی بود در حالت تعلیق به سر می برد و سرانجام هم اخراج شد.6.جیلیان هال که همونطور که قبلا هم اشاره کرده بودم در تویتر خودش گفته بود که قصد آموزش به افراد مبتدی در FCW رو داره.این ها استار هایی هستند که دبلیودبلیوای به راحتی اونها رو کنار گذشته ، این در حالی است که هنوز دلایل اخراج بعضی از اونها مشخص نیست.حتما کمپانی های رقیب مثل TNA  و ROH از اونها به راحتی نخواهند گذشت و احتمال جذب این استار ها در کمپانی های دیگر به ویژه تی ان ای وجود دارد.همونطور که تی ان ای ، جف هاردی،مستر اندرسون،میکی جیمز و تارا رو جذب خودش کرد.
+ نوشته شده در  جمعه پنجم آذر 1389ساعت 13:4  توسط اشکان  | 

دستگیری رایلی ، دبلیو دبلیو ای در ترکیه و ...

 

دستگیری الکس رایلی

الکس رایلی استار دبلیو دبلیو ای چهارشنبه شب به دلیل استفاده از مشروبات الکلی در هنگام رانندگی توسط پلیس دستگیر شد. او پس از پرداخت جریمه 500 دلاری اش آزاد شد.

بازی های مشخص شده برای سوراستارز۱۸ نوامبر

بازی های زیر برای سوپراستارز امشب مشخص شده اند

 Primo vs. Yoshi Tatsu.

Maryse & Alicia Fox vs. Melina & Gail Kim.

Chavo Guerrero vs. JTG.

Curt Hawkins vs. Trent Baretta.

حذف روکی ان اکس تی

در ان اکس تی این هفته شاهد حذف آکسانا بودیم. باید ببینیم با توجه به استوری لاین او با گلداست او چه نقشی را بازی خواهد کرد و چه کار خواهد کرد ؟

دبلیو دبلیوای در ترکیه

در هفته ای که گذشت کمپانی دبلیو دبلیو ای در تور اروپا به سر میبرد. آنها همچنین به شهر استانبول در ترکیه سفر کرده و همچنین شویی را برای طرفداران خود در آن کشور برگزار کردند

+ نوشته شده در  جمعه پنجم آذر 1389ساعت 12:39  توسط اشکان  | 

انتقاد شدید استون کلد و جیم راس به لیست 50 نفر برتر دبلیو دبلیو ای...قیمت بلیط رسلمنیا و...

 • انتقاد تند استون کلد و جیم راس به لیست 50 فرد برتر تاریخ دبلیو دبلیو ای
کمپانی دبلیو دبلیو ای اخیرا هوم ویدویی با موضوع 50 فرد برتر دبلیو دبلیو ای را منتشر کرده که بازتاب فراوانی در بین اهالی دبلیو دبلیو ای داشته از جمله اظهار نظرات میشه به اظهار نظر استون کلد استیو آستین و جیم راس  در این مورد اشاره کرد.
استون کلد در این مورد اظهار داشت من با 85 درصد این رده بندی مخالفم و به نظرم این یک رده بندی کاملا واهی و به دور از واقعیت است جیم راس هم در این مورد گفت: من پس از شنیدن این خبر و بررسی اجمالی این جدول شوکه شدم به خصوص از جایگاه راک و هالک هوگان وی اظهار داشت من هنوز این مجموعه را نخریدم اما مایلم هر چه زودتر آنرا تهیه کنم! برای مشاهده لیست 50 نفره در این هوم ویدیو  اینجا کلیک کنید

 • قیمت بلیط رسلمنیا امسال
همانطور که در جریان هستید دبلیو دبلیو ای چند روزیه بلیط فروشی بزرگترین رویداد خودش رو آغاز کرده بلیط های رسلمنیا امسال اما تفاوت قیمت نسبتا زیادی نسبت به بهای پارسال آن دارد به طوریکه بلیط های طبقه پایین حدود 800 و بلیط های جایگاه دور رینگ چیزی حدود هزار دلار (معادل یک میلیون تومان) برآورد شده است.
اما با تمام این وجود استقبال از این رویداد بزرگ باز هم به مانند سابق بی نظیر بوده است.

 • شایعات حضور لیلیان گارسیا در تی ان ای دوباره قوت گرفت
این دیگر تبدیل به یک عادت شده که هر از چند گاهی خبر انتقال یکی از اعضای دبلیو دبلیو ای به تی ان ای را بشنویم به عبارتی دیگر تی ان ای تبدیل به یک مامن و پناهگاه برای افراد اخراجی و طرد شده از دبلیو دبلیو ای شده.
لیلیان گارسیا اما اینبار در تیررس شایعات میباشد و اخباری مبنی بر رفتن او به تی ان ای به گوش میرسد مدتی پیش نیز این خبر توسط خبرگزاری های معتبر خارجی اعلام شده بود اما جنبه واقعیت به خودش نگرفت اما اینبار به نظر میرسه قضیه جدی باشه و باید یک نفر دیگر از مجموعه ی دبلیو دبلیو ای را به لیست تی ان ای اضافه کنیم.

 • ریتینگ تی ان ای
در هفته ای که گذشت شو تی ان ای توانست با  1.63 بیننده ریتینگ 1.16 را بدست آورد.

 • پنج سال پیش همین موقع ها!
پنج سال پیش در همین حول و حوش بود که خبر مرگ اددی پتکی بود بر سر هواداران رستلینگ. این ماه پنجمین سالگرد سوپراستار تکرار نشدنی دبلیو دبلیو ای اددی بود او نه تنها تکرا نشدنی  بود بلکه ثابت کرد هنوز در قلب تمام طرفدارانش جای داره و هنوز فراموش نشده تعداد پیام های همدردی در توییتر اددی صحه گذار این حرفاست.
یادش گرامی...
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و ششم آبان 1389ساعت 13:36  توسط اشکان  | 

کورت انگل و بازگشت به دبلیودبلیوای و...

 • کورت انگل و بازگشت به دبلیودبلیوای
کورت انگل در تویتر خودش گفته که بسیاری از افراد این روز ها از او سوال می کنند او به دبلیودبلیو ای بازمی گردد یا خیر.کورت در جواب گفته که پاسخش نه هست،دبلیودبلیوای گذشته ی او بوده و در اونجا عالی بود،اما هم اکنون با دیکسی کارتر کار میکنه و خانه ی او هم تی ان ای هست.
 • برت هارت دوباره در رینگ
این طور که در خبر ها آمده برت د هیتمن هارت در لایو ایونت جمعه شب دبلیودبلیوای در آلمان در رینگ حضور پیدا کرده.او با هارت داینستی تیم شد و به مصاف هاسکی هریس،دیوید اوتانگا و هیث اسلتر رفت.
 • تمدید استار تی ان ای
اریک یانگ ، استار تی ان ای قرار داد جدیدی رو با کمپانی به ثبت رسونده و به فعالیتش ادامه میده.
 • ریتینگ ایمپکت این هفته
تی ان ای ایمپکت این هفته ریتینگ 1.2 رو بدست آورد.
 • لیست استار های هوم ویدئو"Top 50 Superstars of All-Time"
شما میتونید لیست سوپر استار های هوم ویدئو جدید دبلیودبلیوای با نام Top 50 Superstars of All-Time رو از این لینک دریافت کنید.
 • پیام رندی ارتن
استار با سابقه ی کمپانی و قهرمان کنونی کمربند دبلیودبلیوای رندی ارتن در تویتر خودش در پنجمین سالروز مرگ ادی گررو،از او یادی کرده که در نوع خودش حرکت شایسته ای است.
 • نظر دیکسی کارتر راجع به جف هاردی
دیکسی کارتر در آخرین پیغام های خود در تویتر آرایش ظاهری جف هاردی و همچنین شکل جدید کمربند تی ان ای او رو تحسین کرده.
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و ششم آبان 1389ساعت 13:28  توسط اشکان  | 

آندرتیکر به رسلمنیا میرسد؟...شان مایکلز و تریپل اچ ، ابزار تبلیغاتی دبلیو دبلیو ای برای رسلمنیا و.

 • آندرتیکر به رسلمنیا میرسد؟
خیلی ها اسم رسلمنیا رو با آندرتیکر معنا میکنند حتی کسانی که خودشون رو طرفدار او هم نمیدونند به این قضیه اعتقاد دارند که رسلمنیا بدون تیکر معنا ندارد که شاید در این زمینه حق هم داشته باشند چون یکی از بزرگترین رکورد های دبلیو دبلیو ای و حتی کل ورزش دست این اسطوره به یاد ماندنیست و طبیعی نیز هست که مصدومیت او از ناحیه شانه این روز ها اینقدر زیر ذره بین قرار بگیره.
اما بشنوید از آخرین وضعیت تیکر ، او که در پی پی وی براکینک رایتز دچار مصدومیت شد حالا در حال استراحت میباشد اما چیزی که همه رو نگران کرده شایعاتی از قبیل حضور نیافتن او در رسلمنیا 27 میباشد که پزشک معالج او هم به این نکته اشاره داشته او گقته به احتمال بسیار بالا تیکر به رسلمنیا میرسد اما در این وضعیت هیچ چیز تضمین شده نیست و تنها باید منتظر ماند و دید روند بهبودی اش چطور است.

 • شان مایکلز و تریپل اچ ، ابزار تبلیغاتی دبلیو دبلیو ای برای رسلمنیا
بدون شک پی پی وی رسلمنیا بزرگترین اتفاق کل دبلیو دبلیو ای است و از هر نظر حائز اهمیت.
از طرفی قطعا فروش بلیط های این واقعه سود کلانی رو به سران کمپانی خواهد رساند پس طبیعیه مسئولان دبلیو دبلیو ای برای تبلیغات در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نباشند. اما آنها اینبار شان مایکلز و تریپل اچ را به عنوان ابزاری برای سود آوری خود انتخاب کرده اند که به نظر نمیرسه پیشنهاد جالبی برای این دو اسطوره باشه هر چند هر دوی آنها به دلیل احترامی که برای دبلیو دبلیو ای قائل بودند این پیشنهاد رو قبول کردند اما این کار درستی نیست که اولین بازگشت یک اسطوره پس از خداحافظی و اتمام کریرر 25 ساله به عنوان یک ابزار تبلیغاتی باشد.

 • آخرین اخبار در مورد شوء ویژه راء
همانطور که در جریان هستید دبلیو دبلیو ای هر از چند گاهی بنا بر مصادفت های مختلف شوء های ویژه و سه ساعته برگزار میکند که شوء آینده را نیز به همین ترتیب است.
اما یکی از کارهای مناسب دبلیو دبلیو ای در این مورد دعوت از بزرگان و مو سفیدان این رشته که در گذشته کشتی میگرفتند هست از بین دعوت شدگان میتوان به افراد زیر اشاره کرد:
رودی پایپر - جیمی اسنوکا - تد دیبیاسی - داستی رودز - آرن اندرسون - آیرون شیخ و...

 • تولد اسکیپ شیفیلد
حتما شما هم با عضو تنومند ان اکس تی و یکی از ارکان اصلی این گروه یعنی اسکیپ شیفیلد آشنا هستید.
هفته ای که پشت سر گذاشتیم تولد این روکی آینده دار بود که وارد سن 29 سالگی شد.

 • ازدواج هالک هوگان با جنیفر
هالک هوگان ابر ستاره ی چند دهه پیش دبلیو دبلیو ای پس از گذراندن دوره ی نامزدی سرانجام با جنیفر به طور رسمی ازدواج کرد.
هوگن پس از این رخداد در تویتر خود آپ کرد و اظهار داشت: الان یکی از خوشحالترین افراد در دنیا هستم و تا به حال همچین حسی رو تجربه نکردم این بهترین لحظه زندگی من است!

 • ویلیام ریگال بازنشسته میشود
ویلیام ریگال سوپراستار سابق دبلیو دبلیو ای که در دوران خدمتش به این کمپانی بیشتر تحت عنوان پست های اجرایی فعالیت میکرد تا به عنوان یک سوپراستار در یک شوء زنده رسما اعلام کرد قصد خداحافظی از دنیای رستلینگ را دارد. لازم به ذکر است ریگال در حالی این حرف ها رو زده که تا سال 2014 با دبلیو دبلیو ای قرارداد رسمی دارد
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و ششم آبان 1389ساعت 13:16  توسط اشکان  | 

مصدومیت تامی دریمر و...

 • مصدومیت تامی دریمر
تامی دریمر،استار تی ان ای در تویتر خودش اعلام کرده که پس از مسابقه اش با راب ون دم در پی پر ویو ترنینگ پوینت مصدومیتی جزئی از ناحیه های بازو و زیر چشم پیدا کرده.
 • محصولات جدید دبلیودبلیوای
دبلیودبلیوای هم اکنون دارد روی دی وی دی جدیدی برای هال آف فیمر،"میلیون دلار من"تد دیبیاسی کار می کند که اواسط سال 2011 منتشر خواهد شد.همچنین کمپانی مجموعه دی وی دی رو با نامThe WrestleMania Story در ماه مارس 2011 نزدیک رسلمنیا27 منتشر خواهد کرد.
 • مسابقه ی جالب این هفته اسمک داون
وید برت در راء این هفته اعلام کرد که در اسمک داون جمعه شب دیوید اوتانگا به مصاف ادج خواهد رفت و در صورت باخت از نکسس اخراج خواهد شد.
 • آپدیت مسابقات سوروایور سریز
WWE Championship Match
Randy Orton (c) vs. Wade Barrett
Special Guest Referee: John Cena

World Heavyweight Championship Match
Kane (with Paul Bearer) (c) vs. Edge

2-on-1 Handicap Match for the Unified WWE Divas Championship
LayCool (self-professed "co-champions") vs. Natalya
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و ششم آبان 1389ساعت 13:4  توسط اشکان  | 

برنامه های سوروایور سریز و رسلمنیا و...

 • برنامه های سوروایور سریز و رسلمنیا
این روز ها شایعات مختلفی درباره ی ادامه ی استوری لاین کمربند دبلیودبلیوای و هم چنین حریف آندرتیکر در رسلمنیا27 در منابع خبری منتشر می شوند، به این گونه که وید برت جان سینا را در سوروایور سریز می بره و قهرمان جدید دبلیودبلیوای می شه،همچنین جان سینا از نکسس خارج میشه و فرصت این رو پیدا میکنه که در رویال رامبل به مصاف وید برت بره.در اون مسابقه جان سینا قهرمان جدید دبلیودبلیوای میشه و وید برت هم وارد استوری لاینی می شه که  تا در رسلمنیا 27 به مصاف آندرتیکر بره.
 • مهمان ویژه ی جدید راء
Rima Fakih در راء مخصوص پادشاه رینگ(King of the Ring)در تاریخ 29 نوامبر در فیلادلفیا به عنوان مهمان ویژه حضور خواهد داشت.این اپیزود از راء 3 ساعته برگزار می شود و طی مسابقاتی پادشاه رینگ معرفی خواهد شد.
 • آپدیت مسابقات سوروایور سریز 2010
 
WWE Championship Match
Randy Orton (c) vs. Wade Barrett
Special Guest Referee: John Cena

World Heavyweight Championship Match
Kane (with Paul Bearer) (c) vs. Edge

Unified WWE Divas Championship Match
Michelle McCool OR Layla (c) vs. Nataly

+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم آبان 1389ساعت 19:23  توسط اشکان  | 

اخراج در تی ان ای و...

اخراج در تی ان ای
طبق آخرین خبر ها تی ان ای ،پس از پی پر ویو ترنینگ پوینت برای سابو برنامه ی خاصی مد نظر ندارد و احتمال دارد او طی چند وقت آینده از این کمپانی اخراج شود.
 • کتاب های کشتی حرفه ای
کتاب های کشتی حرفه ای که طی امسال و سال آینده منتشر خواهند شد رو میتونید مشاهده کنید:

2010:
8نوامبر کتاب Mickey Rourke: Wrestling with Demons نویسنده:Sandro Monetti
30 نوامبر کتاب WWE Championships نویسنده:Kevin Sullivan
1 دسامبر کتابWWE Confidential نویسنده:Aaron Feigenbaum
7 دسامبر کتابWWE Cross Rhodes - Goldust Out of the Darkness نویسندگان:Dustin Rhodes و Mark Vancil

2011:
1 فبریه:Bruce Hart: Straight From The Hart
16 فبریه:Chris Jericho: Undisputed: How to Become the World Champion in 1,372 Easy Steps
1مارس:Road Warrior Animal: Danger, Death and the Rush of Wrestling
11 می:Catch-As-Catch-Can and the Roots of Mixed Martial Arts, Pro Wrestling, and Modern Grappling
 • زمان پایان این فصل ان ایکس تی
دبلیودبلیوای اعلام کرده این فصل از ان ایکس تی 30 نوامبر در ایالت ویرجینیا به پایان خواهد رسید.
+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم آبان 1389ساعت 19:21  توسط اشکان  | 

مسابقه ی مهم اسمک داون این هفته و...

 • مسابقه ی مهم اسمک داون این هفته
در میان ماندی نایت راء این هفته اعلام شد که در اپیزود این جمعه ی اسمک داون،ادج به مصاف آلبرتو دل ریو خواهد رفت.هر دو استار در این چند هفته نمایش قابل قبولی داشتند،مخصوصا ادج که چلنجر کمربند کین در سوروایور سریز شده،به همین دلیل حساسیت های این مسابقه بسیار بالاست و احتمال این که به عنوان مین ایونت برگزار شود زیاد است.
 • مصدومیت طولانی آندرتیکر
طبق آخرین خبر ها آندرتیکر تا  اوایل سال 2011 به دلیل مصدومیت قادر به بازگشت به رینگ نخواهد بود.دبلیودبلیوای هم تمام تلاش خود را برای بهبودی کامل او انجام می دهد تا آندرتیکر با سلامت کامل پا به رسلمنیا27  بگذارد.
 • بیگشو جایگزین آندرتیکر
این طور که در خبر ها آمده کمپانی دبلیودبلیوای بیگ شو رو جایگزین آندرتیکر در بیشتر لایو ایونت های آینده ی اسمک داون برابر قهرمان سنگین وزن کین کرده.
 • فروش بلیط های رویال رامبل 2011
در شو یکشنبه شب دبلیودبلیوای در TD Garden بوستون اعلام شد بلیط های پی پر ویو رویال رامبل 2011 از شنبه ی همین هفته آماده ی فروش خواهند بود.این پی پر ویو جذاب که شروع راه رسلمنیا 27 است 30 ژانویه و رسلمنیا 27 سوم آوریل 2011 برگزار میشوند
+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم آبان 1389ساعت 19:15  توسط اشکان  | 

اخبار کشتی حرفه ای به تاریخ 31 اکتبر "یکشنبه 9 آبان"

 • کریس جریکو در آلومنی
پروفایل کریس جریکو،استار با سابقه دبلیودبلیوای که همین چند وقت پیش از کشتی حرفه ای فاصله گرفته به قسمت آلومنی سایت دبلیودبلیوای دات کام انتقال یافت.
 • ریتینگ دبلیودبلیوای سوپراستارز این هفته
شو دبلیودبلیوای سوپراستارز پنجشنبه شب این هفته به تاریخ28 اکتبر 2010 با 528,000 بیننده ریتینگ ضعیف 0.53 رو بدست آورد.
 • ریتینگ تی ان ای ایمپکت این هفته
تی ان ای ایمپکت پنجشنبه شب این هفته ریتینگ 1.13 رو بدست آورد.همچنین ریکشن تی ان ای هم ریتینگ 0.8 رو کسب کرد.
 • آپدیت مسابقات سوروایور سریز 2010
WWE Championship Match:
-Randy Orton (c) vs. Wade Barrett with John Cena as the special guest referee.
اگر وید برت بازی رو ببرد جان سینا اجازه ی خروج از نکسس رو خواهد داشت.

World Heavyweight Championship Match:
-Kane (c) vs. Edge
 • آپدیت مسابقات ترنینگ پوینت 2010
TNA World Heavyweight Championship
Jeff Hardy (c) vs. Mr. Anderson.

Winning teams gets to fire a member of the losing team
Fortune vs. EV2.

TNA World Tag Team Championships
The Motor City Machineguns (c's) vs. Team 3D.

TNA X Division Championship
Jay Lethal (c) vs. Robbie E. w/ Cookie.

Mickie James vs. Tara.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم آبان 1389ساعت 19:12  توسط اشکان  | 

مصدومیت آندرتیکر و ...

 • مصدومیت آندرتیکر

آندرتیکر که در برگینگ رایتس در بازی Buried Alive شکست خورد چندین ماه از میادین درو خواهد بود. دلایل آن استوری لاین او ودیگری مصدومیت او از ناحیه کتف میباشد. او هنوز زیر تیغ جراحی نرفته و مسئولان کمپانی از این می ترسند که اگر کتف او در چند ماه آینده درد بگیرد باید زیر تیغ جراحی برود و این بدین معناست که او رسلمنیای 27 را از دست خواهد داد!

 • تمدید قرارداد ویلیام ریگال

کمپانی دبلیو دبلیو ای قرارداد ویلیام ریگال را برای چند سال دیگر تمدید کرد. ریگال 42 ساله است و به نظر میرسد مسئولان کمپانی نقشه هایی برای او دارند.

 • باتیستا دوباره کشتی می گیرد

باتیستا استار سابق دبلیو دبلیو ای که به تازگی با کمپانی MMA قراردادی امضا کرده قبل از بازی خود در برابر بابی لشلی در شوء 3 دسامبر آنتونیو اینوکی در ژاپن کشتی خواهد گرفت.

 • دختر ویکی گررو در دبلیو دبلیو ای

ماری گررو دختر ویکی و ادی گررو که 20 ساله است به تازگی قراردادی با کمپانی امضاء کرده است. باید ببینیم کمپانی او را در چه نقشی و وارد چه استوری لاینی میکند ؟

 • کریس جریکو در لیست آلومنی

کریس جریکو استار با سابقه دبلیو دبلیو که دو هقته بعد از نایت آف چمپینز توسط رندی مصدوم شده بود در کمال ناباوری به لیست آلومنی منتقل شده است. در پروفایل او نوشته است که " منتظر بازگشت ناگهانی او باشید " باید ببینیم کمپانی چه نقشه هایی برای او دارد؟

 • بازگشت کینگ آف د رینگ

کمپانی اعلام کرده که شوء 29 نوامبر راء به صورت 3 ساعته و در فیلادلفیا برگزار خواهد شد و این شوء همان شوء به یاد ماندنی کینگ آف د رینگ خواهد بود.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم آبان 1389ساعت 18:59  توسط اشکان  | 

اولین مسابقه ی تایید شده برای سوروایور سریز و...

 • اولین مسابقه ی تایید شده برای سوروایور سریز
دبلیودبلیوای مسابقه ی رندی ارتن برابر وید برت رو برای کمربند دبلیودبلیوای در پی پر ویو سوروایور سریز تایید کرده.البته این پایان کار نیست و همونطور که در راء این هفته دیدید جان سینا به عنوان داور مخصوص این مسابقه ی حساس انتخاب شد.
 • آپدیت گروه نکسس
همونطور که میدونید هاسکی هریس و مایکل مک گیلیکاتی هم به طور رسمی به نکسس پیوستند.با این شرایط نکسس متشکل از:وید برت،جان سینا،هریس،مک گیلیکاتی،دیوید اوتانگا و قهرمانان دبلیودبلیوای تگ تیم جاستین گابریل و اسلتر هست.
 • ریتینگ اسمک داون این هفته
اپیزود اسمک داون این هفته به تاریخ 22 اکتبر 2010 ریتینگ نسبتا خوب 1.74 رو با 2,662,000 بیننده کسب کرد.
 • سامراسلم سال آینده
صحبت هایی در کمپانی دبلیودبلیوای است که پی پر ویو سال بعد سامراسلم رو برخلاف روال همیشگی که در لس آنجلس بود،در ورزشگاه معروف و بیاد ماندنی مدیسن اسکوار گاردن برگزار کنند.البته این خبر هنوز به طور رسمی توسط کمپانی تایید نشده.
 • قرار داد دبلیودبلیوای با دختر ادی گررو
دبلیو دبلیوای با دختر 20 ساله ی ادی و ویکی گررو،"شال ماری گررو" قرار دادی رو به طور رسمی امضا کرده.البته نقش او در کمپانی هنوز مشخص نشده.
 • نقشه های دبلیودبلیو ای برای برد الایو مچ
همونطور که در برگینگ رایتز 2010 دیدید آندرتیکر در مسابقه ی برد الایو مچ شکست خورد و باز هم ناکام ماند.البته قصد دبلیودبلیوای از ابتدا اینگونه بود که او با دفن کین قهرمان جدید سنگین وزن بشود،ولی با توجه به مصدومیت جدیدی که برای آندرتیکر پیش آمده،صلاح رو بر این دانستند که بازی رو ببازد و چند وقتی رو استراحت کند.همونطور که شاهد هستیم آندرتیکر دیگر قوای جسمی سابق رو نداره و بعد از چند مسابقه دائما مصدوم میشه.باید این واقعیت رو قبول کرد که رسلمنیا 27 می تواند بهترین زمان و مکان برای خداحافظی ددمن از این حرفه باشد.اون تمامی افتخارات ممکن رو در کشتی حرفه ای بدست آورده و باید به فکر سلامتی خود باشد.
+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم آبان 1389ساعت 18:43  توسط اشکان  | 

هارت داینستی در پایان خط و...


 • هارت داینستی در پایان خط
حتما شما هم گروه معروف هارت داینستی رو که متشکل از دیوید هارت اسمیت،تایسون کید و ناتالیا است می شناسید . این گروه در این چند وقته عملکرد نسبتا خوبی داشت تا جایی که در یک مقطع زمانی قهرمان تگ تیم دبلیودبلیوای هم شد.البته کمپانی برنامه ریزی کرده شخصیت دیوید هارت اسمیت رو به هیل تغییر دهد و با ناتالیا و کید درگیر کند.دبلیودبلیوای با استفاده از این استوری لاین قصد در برچیدگی هارت داینستی رو دارد.این تصمیم کمپانی با وجود کمبود در تگ تیم های خوب واقعا عجیب به نظر می رسد.
 • دلیل حضور جکسون در تیم راء
دلیل حضور ازگیل جکسون در تیم راء در پی پر ویو برگینگ رایتز عدم آمادگی مارک هنری به دلیل مشکلات شخصی هست و به نظر می رسید اگر مارک یکشنبه شب در رینگ حاضر می شد نمی توانست عملکرد صددرصدی رو برای دبلیودبلیوای داشته باشد.
 • ریتینگ راء و اسمک داون این هفته
فرایدی نایت اسمک داون این هفته در شبکه ی SyFy ریتینگ 1.82 رو بدست آورد.همچنین ماندی نایت راء این هفته موفق به کسب ریتینگ 3.1 شد.
 • آپدیت مسابقات برگینگ رایتز 
WWE Champion Randy Orton vs. Wade Barrett

World Heavyweight Champion Kane vs. The Undertaker Buried Alive Match

Team Raw vs. Team SmackDown WWE Bragging Rights Tag Team Elimination Match

United States Champion Daniel Bryan vs. Intercontinental Champion Dolph Ziggler

Divas Championship Match
+ نوشته شده در  چهارشنبه نوزدهم آبان 1389ساعت 16:42  توسط اشکان  | 

مطالب قدیمی‌تر